BUS STATION ALBA - DATING

TREGIME EROTIKE SHQIP / ALBANIAN CHAT - DATING


 Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ...

We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

The loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation.
sponsor:easycreditag.ch

TREGIME EROTIKE SHQIP / ALBANIAN CHAT - DATING

TREGIME EROTIKE / TREGIME SEKSI / Tregime me te QIRA
HIER WE CAN DISCUSS ABOUT ALBANIAN COMUNITY FRIENDSHIP DATING AND OTHER TOPICS..
YOUNG PEOPLE HERE CAN MEET EACH OTHER AND DISCUSS ABOUT ALBANIAN TV,TV ALBANIA,ALBANIAN VIP ,ALBANIAN MUSIC,ALBAIAN MUSIC STARS,ESTRADA SHQIP,MEET  AND CONTACT AND START FRIENSHIP.
HERE ALSO ALBANIAN CAN CHAT WITH EACH OTHER AND START BUILDING FRINSDHIP OR DATING EACH OTHER.
ANYWAY WE ARE HAPPY TO GIVE YOU SOME PLATFORM WHERE PEOLE CAN HAVE FUN ENERTAIN HERSELF AND BUILD REALTIONSHIP,DATING AND MORE....

Dating is a form of courtship consisting of social activities done by two people with the aim of each assessing the other's suitability as a partner in an intimate relationship or as a spouse. While the term has several meanings, it usually refers to the act of meeting and engaging in some mutually agreed upon social activity in public, together, as a couple.

The protocols and practices of dating, and the terms used to describe it, vary considerably from country to country. The most common idea is two people trying out a relationship and exploring whether they're compatible by going out together in public as a couple, who may or may not yet be having sexual relations. This period of courtship is sometimes seen as a precursor to engagement or marriage.Tregime..

Ate dite nuk mund ta harroj kurre. Qendroja ne stacionin e autobuseve. Me kaploi te ftohurit. Prisja fatin qe dikush te me dergonte sa me pare ne shtepi, qe te shtrihesha e te pushoja me ne fund ne shtratin tim te bute e te ngrohte. Me bisht te syrit verejta Faten, ish-shoqen time te gjimnazit dhe menjehere u nisa ne drejtim te kundert ne menyre qe t'i ikja kontaktit me te. Ne te vertete, shume njerez i mundon fiksimi kohor.Per Faten, mu keto gjera ishin te rendesishme, gjera keto te cilat edhe pas 30 vjetesh per te ishin te rendesishme. Per te ishin te rende-sishem emrat e ish-profesoreve. Per te ishin te rendesishme vendet ku ishin te ulur nxenesit. Ky shkollim mbase per Faten ishte e vetmja gje qe ishte me rendesi ne jeten e tyre... Mirepo Fates nuk arrita qe t'i shmangesha. M'u afrua dhe me preku pas shpine. "Ç'eshte puna jote, shoku im i vjeter? Behesh kinse nuk me njeh?!"

Duke e aktruar befasine, une ne menyre miqesore ia shtrengova doren. Lutesha qe te mos fillonte te fliste perditet shkollore! Ishte njera nga ato femrat e qendrueshme, me nje gjatesi gati sa e imja, kurse ne take, ma kalonte. Kishte njefare bukurie seksi, e cila disi me frikesonte qysh kur ishim ne shkolle. Kishte floke plotesisht te thinjura te cilat u afroheshin faqeve.

/tregime erotike/Qysh kur ishim ne shkolle ajo kishte filluar qe te thinjej dhe ajo tufe e flokeve te thinjura, ne vetedijen tone djaloshare kishte nje domethenie seksuale vullkanike. Çdohere kisha njefare stresi ndaj saj. Me provokonte ne menyra te ndryshme. Ma mbeshteste koken mbi sup, e mbeshteste trupin e saj per trupin tim, por asgje me shume. Vetem do te me shikonte, do t'i lepinte buzet e ima. Tani, pas tridhjete vjetesh, dukej te ishte ende e mbajtur mire. Kishte pasur te veshur nje pallto. - Ç'ben? - e pyeta si i marre. - Ç'mund te bej une? - tha. - Une nuk jam ambi-cioze sikur ti, qe te shkruaj libra.

Dhe pastaj biseda filloi. Me pyeti per prishjen time te kurores, sikur kjo te kishte ndodhur dje, e jo para dhjete vjetesh. Edhe ajo ishte e ndare. Por, ne menyre te pacivilizuar. Shume thjesht. Ishte martuar vone, me njefare torollaku i cili kishte perjetuar kenaqesi duke i bere asaj skena. Mua me bubullonte koka kah m'i fliste keto gjera. - Mund te supozoj - murmurita. - Nuk mundesh - peshperiti ajo. Se pari e kishte munduar me xhelozi, e pastaj kishte filluar qe ne shtepi t'i silite shoket e vêt, per te luajtur bixhoz. Por ai e kishte perulur gruan e vêt. /tregime eritike/

Me kapi per dore, duke me liruar nga udheheqja e bisedes, keshtu qe derisa ajo fliste, ishte e mjaftuedhme qe une vetem te pohoja me koke. Ishim se paku njeqind veta, kur me ne fund arri-ti autobusi. Te gjithe u paluam per njeri tjetrin, duke u futur ne autobus. Ishim aq te shtypur per njeri-tjetrin sa qe gati e humba frymemanjen. Si duket, Fata nuk ruhej aspak.

Ne te vertete, nuk e kishte dert qe pjeset e saja te trupit i prekeshin nga meshkujt e pranishem. E shkumcoi pallton, apo iu kishin shkeputur pul-lat ne tollovi dhe u mbeshtetem stomak per stomaku, gjoks per gjoksi.Cicat e saja te medha filluan qe te m'i ngrohnin mushkerite. Ajo vazhdimisht fliste . Burri e kishte paditur dhe deshironte qe fia uzurponte shtepinê. - Paramendo. Kurre nuk eshte denihur ne mua. Frikesohej nga ajo se mepastaj. kur te behej femija, une me nuk do ta perfillja aspak. - gari filloi qe te qante. - /tregime erotike/

U bera plotesisht e frustruar. Bum im kishte deshire qe te me puthte neper siomak.e pastaj me pénis te me kalonte neper kerthize. te me derdhej ne lesh, por brenda kurrsesi jo, vêliau im. Nuk deshironte dhe nuk deshironte. E une nuk deshiroja qe ta tradhtoja.

Disa hère jam munduar qe ta shtrengoja me kembe dhe ta mbaja ne brendesine time, por ai me ka rêne shuplake, duke me quajtur lavire. Dhe, derisa ajo i permendre pjeset me intime te trupit, une fillova qe maksimalisht te koncentrohesha ne bisede. Kemba ime ishte e futur ndermjet kem-beve te saja dhe diçka me sorollatej neper koke: beja ore burre ate gje qe bashkeshorti i vêt nuk ia kishte bere.

Ndjeva se si po me rritej kari, derisa Fata bise-donte krejt prane buzeve te mia. Leviza pak dhe mjetin tim te qirjes e orientova mu ne mesin e kem-beve te saja. Po, po. Une nuk do t'i besoj. Ai jo vetem qe eshte derdhur ne te, por si duket ia paska gjuajtur edhe disa shoke te vêt, dhe si duket mezi paska pritur qe ajo ta tradhtonte, qe te qihej me ta, e pastaj ta zinte ne fla-grance. Mirepo, ajo gjithmone ishte nje vashe çap-kene dhe e dinte se ç'bente: ajo ishte qire, jo vetem me shoket e tij, por edhe me ata, e edhe me te tjeret, kur ai nuk e pergjonte.

Dhe tani, ja, ajo kishte ven-dosur qe te ndahej. E shkaku? Veliau i saj, pèse vjete me i vjeter se ajo, e kishte humburjeten ne nje fatke-qesi komunikacioni dhe shtepia i kishte mbetur kesaj. Ne bisede e siper, ajo levizi edhe pak dhe tani kari im u mbeshtet mire ndermjet kofsheve te saja. Ajo edhe me tutje fliste per vellaun e vêt, por une me nuk e degjoja aspak. /tregime erotike/

Nga autobusi zbriten disa udhetare dhe ne disi u liruam pak, por perseri hypen disa te tjere, duke shkaktuar perseri perreth nesh nje tollovi te hatashme. Kurse une isha ne kuim te kenaqesise. Ngadale ia ngrita fustanin dhe nga pan-tollonat e nxorra ate timin. Per nje moment, gati sa nuk u çmenda: sapo e afrova karin tim ndermjet kem-beve te saja, e verejta se ajo nuk kishte pasur breke fare! Guxha ime tanirne rreshqiti ndermjet buzeve te saja te pidhit. Nje pidh te tille te nxehte kurre nuk kam ndier nejeten time.

Kari im hyri pjerret, por nuk mund te futej aq sa duhej. Une nuk guxoja ta nder-preja rrefnnin e Fates ne menyre qe ta lusja per t'i hapur edhe pak kembet, gjithnje duke u frikesuar se iluzionet do te treteshin. Ndjeva nje ndryshim ne zerin e saj. Ai filloi qe disi te dilte me i embel dhe me i qete. /tregiem erotike/

I hapi pak kembet dhe kari im dalengadale po hynte gjithnje e me thelle ne pidhin e saj. A e keni provuar ndonjehere, lexues te dashur, qe kete ta beni vjedhurazi ne autobus? eshte nje gje e tmerrshme kur qirja nuk varet nga deshira personale, por nga dridhja e autobusit ne menyre te çrregullt. Kari im levizte ne perputhje me tundjen e autobusit neper rrugen jo te rrafshet, por mu kur paraqitej nevoja me e madhe e shpejtimit te ritmit, ai autobus i malikuar qetesohej fare.

Fata vazhdimisht fliste. Mendoj se edhe ajo filloi qetekallej.Tektash!? Isha i teri i skuqur nga mosdurimi. Me dukej se do te shkonte ende kohe, e une ende nuk arrija dot deri te qirja. Zemra me rrahte si kurre me pare. Buzet e saja u perputhen per buzet e mia. - Mos me puth. Po me vjen turp. Pastaj, ç'do te mendojne njerezit per mua. Behu i mire. Perndryshe do te ndahem nga ti. Jo, vetem kete mos e ber - mendova vetmevete. /tregime erotike/

Vazhdova qe edhe me tutje t'ia fusja ngadale, duke e terhequr sa me shume kah vetja. Asgje nuk do te ndodhte e keqe, po mos te bertiste nje i marre, duke na shtyre: - Aman bre zonje. Ngushtohuni pak. Nuk po ju dilka nje bote vend! - Shko bre n'pidh t'nones! - i bertiti Fata ime me gjuhen e saj vuligare dhe u shrnang pak. Ne ate moment une ia futa deri ne fund, thelle, thelle, mu ne momentin kur edhe fillova qe te derdhesha dhe ta mbushja me spermen time.

Pulsimet m'i shtanguan kembet, kurse neper kurriz me kaluan disa ndjenja rreqethese. Isha i lumtur qe me ne fund çdo gje per-fundoi aq mire. Pastaj me kujdes karin tim e terhoqa nen pantollone. Askush nuk hetoi asgje. Me ne fund, ne menyre falenderuese e putha Faten ne faqe. - Dhe, ç'ke vendosur te besh me burrin? - e pyeta, edhe pse deri me tani nuk kisha lidhje se ç'me kishte folur deri me tani. - Asgje - tha hareshem - mu asgje. Nuk do t'i shmangem. (erotika shqip)

Do ta malltretoj edhe une ate! Ajo u pergatit per te dale nga autobusi. I propo-zova qe te shkonim se bashku tek une, ne banese. Ajo refuzoi. I propozova qe t'ia lija adresen ne menyre qe me vone te me paraqitej, kur te deshironte. Atehere per hère te pare me shikoi arsyeshem, sikur te çuditej se per ç'arsye isha prane saj. - Jo, po ti po e tepron tash! Mendon se me gjithe keto pranime kam deshiruar qe te ngulitem? Po. Me ke pelqyer ne gjimnaz. Por, ne tash jemi te vjeter. /tregime erotike/

Paramendo se si do te dukej qe tek tani te qiheshim!? Harroje kete. Me te vertete une jam kunder çdo gjeje qe eshte kunder miqesise sone. Jo, nuk do te kisha mundur qe te te paramendoja si dashnor! Gati sa nuk e humba vetedijen. E kjo pak me pare, si do te mund te quhej?! E mundova koken lidhur me kete kur per nje moment Fata tênime doli nga autobusi. Ah, autobus i malikuar...
Ate dite nuk mund ta harroj kurre. Qendroja ne stacionin e autobuse


TREGIME EROTIKE SHQIP / ALBANIAN CHAT - DATING

TREGIME EROTIKE SHQIP / ALBANIAN CHAT - DATING 

Dating is a form of courtship consisting of social activities done by two people with the aim of each assessing the other's suitability as a partner in an intimate relationship or as a spouse. While the term has several meanings, it usually refers to the act of meeting and engaging in some mutually agreed upon social activity in public, together, as a couple.

The protocols and practices of dating, and the terms used to describe it, vary considerably from country to country. The most common idea is two people trying out a relationship and exploring whether they're compatible by going out together in public as a couple, who may or may not yet be having sexual relations. This period of courtship is sometimes seen as a precursor to engagement or marriage.
 


KLIKO POSHTE : TE OLDER POST PER TE VAZHDUAR NE FAQEN TJETER... Gjakova
 Gjakova

According to archaeological data made ​​by joint teams from Albania and Kosovo, in the territory of Gjakova, based on materials found is proved to belong to the ancient culture has been proved and proved that these lands have been inhabited even earlier.

Gjakova city of this name dates from the fifteenth century, but its true flowering begins in the late sixteenth and early seventeenth century. From this period mention Hadum mosque building in vitin1554, maytap, Library, Haram, Hammam-building get the Clock Tower, the Great Madrasah, Hani old Great Tekke Complex and bridges connecting the city on the river Krena, as she Tabakut, Talic etj.të bridge which exist today. Gjakova municipality today has 586 square kilometers which make up the city and 84 villages. According to the last census conducted in 2000 by UNMIK, Djakovica municipality has 150,800 inhabitants, ranking as the third largest municipality in Kosovo size.

Gjakova municipality has good connections with paved roads with towns of Prizren, Pec, Orahovac, Kline, Pristina, Decani, etc. Malisheve. W t is important to note that the Gjakova municipality after the 1999 war has links with the Republic of Albania, through two border crossings that the Prushit neck and neck at the Morina.

NE STACIONIN E AUTOBUSAVE / ALB - DATING

<

TREGIME EROTIKE/ ALBANIAN CHAT - DATING                              sponsor :online credit

HIER WE CAN DISCUSS ABOUT ALBANIAN COMUNITY FRIENDSHIP DATING AND OTHER TOPICS..
YOUNG PEOPLE HERE CAN MEET EACH OTHER AND DISCUSS ABOUT ALBANIAN TV,TV ALBANIA,ALBANIAN VIP ,ALBANIAN MUSIC,ALBAIAN MUSIC STARS,ESTRADA SHQIP,MEET  AND CONTACT AND START FRIENSHIP.
HERE ALSO ALBANIAN CAN CHAT WITH EACH OTHER AND START BUILDING FRINSDHIP OR DATING EACH OTHER.
ANYWAY WE ARE HAPPY TO GIVE YOU SOME PLATFORM WHERE PEOLE CAN HAVE FUN ENERTAIN HERSELF AND BUILD REALTIONSHIP,DATING AND MORE....

 Albanian people (young one) are very kin to participate on dating  Programms, cose these  gives  a possibility to meet new people which in reality is difficult due a conseravative nature of Albanians .
Chating across internet websites has been very common thing .
This is internet era which makes people life change .So new meeting can acurre and new realation could bin builded.
Due threw conservative nature which  stops open somehow  contacting openly each other this has bin somehow a new way to find and meet each other.
althoug life in albanian teritories life has bin much improved this conservative way of thinking is stil alive.
Online dating popularity has bin growing and have changed many lifes

Online dating  or Internet dating is a dating system which allows individuals to make contact and communicate with each other over the Internet, usually with the objective of developing a personal, romantic, or sexual relationship. Online dating services usually provide unmoderated matchmaking over the Internet, through the use of personal computers or cell phones.


Dating is a form of courtship consisting of social activities done by two people with the aim of each assessing the other's suitability as a partner in an intimate relationship or as a spouse. While the term has several meanings, it usually refers to the act of meeting and engaging in some mutually agreed upon social activity in public, together, as a couple.

The protocols and practices of dating, and the terms used to describe it, vary considerably from country to country. The most common idea is two people trying out a relationship and exploring whether they're compatible by going out together in public as a couple, who may or may relations. This period of courtship is sometimes seen as a precursor to engagement or marriage.Ate dite nuk mund ta harroj kurre. Qendroja ne stacionin e autobuseve. Me kaploi te ftohurit. Prisja fatin qe dikush te me dergonte sa me pare ne shtepi, qe te shtrihesha e te pushoja me ne fund ne shtratin tim te bute e te ngrohte. Me bisht te syrit verejta Faten, ish-shoqen time te gjimnazit dhe menjehere u nisa ne drejtim te kundert ne menyre qe t'i ikja kontaktit me te. Ne te vertete, shume njerez i mundon fiksimi kohor. 

Per Faten, mu keto gjera ishin te rendesishme, gjera keto te cilat edhe pas 30 vjetesh per te ishin te rendesishme. Per te ishin te rende-sishem emrat e ish-profesoreve. Per te ishin te rendesishme vendet ku ishin te ulur nxenesit. Ky shkollim mbase per Faten ishte e vetmja gje qe ishte me rendesi ne jeten e tyre... Mirepo Fates nuk arrita qe t'i shmangesha. M'u afrua dhe me preku pas shpine. "Ç'eshte puna jote, shoku im i vjeter? Behesh kinse nuk me njeh?!" 

Duke e aktruar befasine, une ne menyre miqesore ia shtrengova doren. Lutesha qe te mos fillonte te fliste perditet shkollore! Ishte njera nga ato femrat e qendrueshme, me nje gjatesi gati sa e imja, kurse ne take, ma kalonte. Kishte njefare bukurie seksi, e cila disi me frikesonte qysh kur ishim ne shkolle. Kishte floke plotesisht te thinjura te cilat u afroheshin faqeve. 


Qysh kur ishim ne shkolle ajo kishte filluar qe te thinjej dhe ajo tufe e flokeve te thinjura, ne vetedijen tone djaloshare kishte nje domethenie seksuale vullkanike. Çdohere kisha njefare stresi ndaj saj. Me provokonte ne menyra te ndryshme. Ma mbeshteste koken mbi sup, e mbeshteste trupin e saj per trupin tim, por asgje me shume. Vetem do te me shikonte, do t'i lepinte buzet e ima. Tani, pas tridhjete vjetesh, dukej te ishte ende e mbajtur mire. Kishte pasur te veshur nje pallto. - Ç'ben? - e pyeta si i marre. - Ç'mund te bej une? - tha. - Une nuk jam ambi-cioze sikur ti, qe te shkruaj libra. 

Dhe pastaj biseda filloi. Me pyeti per prishjen time te kurores, sikur kjo te kishte ndodhur dje, e jo para dhjete vjetesh. Edhe ajo ishte e ndare. Por, ne menyre te pacivilizuar. Shume thjesht. Ishte martuar vone, me njefare torollaku i cili kishte perjetuar kenaqesi duke i bere asaj skena. Mua me bubullonte koka kah m'i fliste keto gjera. - Mund te supozoj - murmurita. - Nuk mundesh - peshperiti ajo. Se pari e kishte munduar me xhelozi, e pastaj kishte filluar qe ne shtepi t'i silite shoket e vêt, per te luajtur bixhoz. Por ai e kishte perulur gruan e vêt. 

Me kapi per dore, duke me liruar nga udheheqja e bisedes, keshtu qe derisa ajo fliste, ishte e mjaftuedhme qe une vetem te pohoja me koke. Ishim se paku njeqind veta, kur me ne fund arri-ti autobusi. Te gjithe u paluam per njeri tjetrin, duke u futur ne autobus. Ishim aq te shtypur per njeri-tjetrin sa qe gati e humba frymemanjen. Si duket, Fata nuk ruhej aspak.

 Ne te vertete, nuk e kishte dert qe pjeset e saja te trupit i prekeshin nga meshkujt e pranishem. E shkumcoi pallton, apo iu kishin shkeputur pul-lat ne tollovi dhe u mbeshtetem stomak per stomaku, gjoks per gjoksi. 

Cicat e saja te medha filluan qe te m'i ngrohnin mushkerite. Ajo vazhdimisht fliste . Burri e kishte paditur dhe deshironte qe fia uzurponte shtepinê. - Paramendo. Kurre nuk eshte denihur ne mua. Frikesohej nga ajo se mepastaj. kur te behej femija, une me nuk do ta perfillja aspak. - gari filloi qe te qante. - 


U bera plotesisht e frustruar. Bum im kishte deshire qe te me puthte neper siomak.e pastaj me pénis te me kalonte neper kerthize. te me derdhej ne lesh, por brenda kurrsesi jo, vêliau im. Nuk deshironte dhe nuk deshironte. E une nuk deshiroja qe ta tradhtoja. 

Disa hère jam munduar qe ta shtrengoja me kembe dhe ta mbaja ne brendesine time, por ai me ka rêne shuplake, duke me quajtur lavire. Dhe, derisa ajo i permendre pjeset me intime te trupit, une fillova qe maksimalisht te koncentrohesha ne bisede. Kemba ime ishte e futur ndermjet kem-beve te saja dhe diçka me sorollatej neper koke: beja ore burre ate gje qe bashkeshorti i vêt nuk ia kishte bere. 

Ndjeva se si po me rritej kari, derisa Fata bise-donte krejt prane buzeve te mia. Leviza pak dhe mjetin tim te qirjes e orientova mu ne mesin e kem-beve te saja. Po, po. Une nuk do t'i besoj. Ai jo vetem qe eshte derdhur ne te, por si duket ia paska gjuajtur edhe disa shoke te vêt, dhe si duket mezi paska pritur qe ajo ta tradhtonte, qe te qihej me ta, e pastaj ta zinte ne fla-grance. Mirepo, ajo gjithmone ishte nje vashe çap-kene dhe e dinte se ç'bente: ajo ishte qire, jo vetem me shoket e tij, por edhe me ata, e edhe me te tjeret, kur ai nuk e pergjonte. 

Dhe tani, ja, ajo kishte ven-dosur qe te ndahej. E shkaku? Veliau i saj, pèse vjete me i vjeter se ajo, e kishte humburjeten ne nje fatke-qesi komunikacioni dhe shtepia i kishte mbetur kesaj. Ne bisede e siper, ajo levizi edhe pak dhe tani kari im u mbeshtet mire ndermjet kofsheve te saja. Ajo edhe me tutje fliste per vellaun e vêt, por une me nuk e degjoja aspak. 

Nga autobusi zbriten disa udhetare dhe ne disi u liruam pak, por perseri hypen disa te tjere, duke shkaktuar perseri perreth nesh nje tollovi te hatashme. Kurse une isha ne kuim te kenaqesise. Ngadale ia ngrita fustanin dhe nga pan-tollonat e nxorra ate timin. Per nje moment, gati sa nuk u çmenda: sapo e afrova karin tim ndermjet kem-beve te saja, e verejta se ajo nuk kishte pasur breke fare! Guxha ime tanirne rreshqiti ndermjet buzeve te saja te pidhit. Nje pidh te tille te nxehte kurre nuk kam ndier nejeten time.

 Kari im hyri pjerret, por nuk mund te futej aq sa duhej. Une nuk guxoja ta nder-preja rrefnnin e Fates ne menyre qe ta lusja per t'i hapur edhe pak kembet, gjithnje duke u frikesuar se iluzionet do te treteshin. Ndjeva nje ndryshim ne zerin e saj. Ai filloi qe disi te dilte me i embel dhe me i qete. 

I hapi pak kembet dhe kari im dalengadale po hynte gjithnje e me thelle ne pidhin e saj. A e keni provuar ndonjehere, lexues te dashur, qe kete ta beni vjedhurazi ne autobus? eshte nje gje e tmerrshme kur qirja nuk varet nga deshira personale, por nga dridhja e autobusit ne menyre te çrregullt. Kari im levizte ne perputhje me tundjen e autobusit neper rrugen jo te rrafshet, por mu kur paraqitej nevoja me e madhe e shpejtimit te ritmit, ai autobus i malikuar qetesohej fare.

 Fata vazhdimisht fliste. Mendoj se edhe ajo filloi qetekallej.Tektash!? Isha i teri i skuqur nga mosdurimi. Me dukej se do te shkonte ende kohe, e une ende nuk arrija dot deri te qirja. Zemra me rrahte si kurre me pare. Buzet e saja u perputhen per buzet e mia. - Mos me puth. Po me vjen turp. Pastaj, ç'do te mendojne njerezit per mua. Behu i mire. Perndryshe do te ndahem nga ti. Jo, vetem kete mos e ber - mendova vetmevete. 

Vazhdova qe edhe me tutje t'ia fusja ngadale, duke e terhequr sa me shume kah vetja. Asgje nuk do te ndodhte e keqe, po mos te bertiste nje i marre, duke na shtyre: - Aman bre zonje. Ngushtohuni pak. Nuk po ju dilka nje bote vend! - Shko bre n'pidh t'nones! - i bertiti Fata ime me gjuhen e saj vuligare dhe u shrnang pak. Ne ate moment une ia futa deri ne fund, thelle, thelle, mu ne momentin kur edhe fillova qe te derdhesha dhe ta mbushja me spermen time. 

Pulsimet m'i shtanguan kembet, kurse neper kurriz me kaluan disa ndjenja rreqethese. Isha i lumtur qe me ne fund çdo gje per-fundoi aq mire. Pastaj me kujdes karin tim e terhoqa nen pantollone. Askush nuk hetoi asgje. Me ne fund, ne menyre falenderuese e putha Faten ne faqe. - Dhe, ç'ke vendosur te besh me burrin? - e pyeta, edhe pse deri me tani nuk kisha lidhje se ç'me kishte folur deri me tani. - Asgje - tha hareshem - mu asgje. Nuk do t'i shmangem. 

Do ta malltretoj edhe une ate! Ajo u pergatit per te dale nga autobusi. I propo-zova qe te shkonim se bashku tek une, ne banese. Ajo refuzoi. I propozova qe t'ia lija adresen ne menyre qe me vone te me paraqitej, kur te deshironte. Atehere per hère te pare me shikoi arsyeshem, sikur te çuditej se per ç'arsye isha prane saj. - Jo, po ti po e tepron tash! Mendon se me gjithe keto pranime kam deshiruar qe te ngulitem? Po. Me ke pelqyer ne gjimnaz. Por, ne tash jemi te vjeter. 
<

Paramendo se si do te dukej qe tek tani te qiheshim!? Harroje kete. Me te vertete une jam kunder çdo gjeje qe eshte kunder miqesise sone. Jo, nuk do te kisha mundur qe te te paramendoja si dashnor! Gati sa nuk e humba vetedijen. E kjo pak me pare, si do te mund te quhej?! E mundova koken lidhur me kete kur per nje moment Fata tênime doli nga autobusi. Ah, autobus i malikuar...
Ate dite nuk mund ta harroj kurre. Qendroja ne stacionin e autobuseve

KLIKO POSHTE : TE OLDER POST PER TE VAZHDUAR NE FAQEN TJETER...


 About Albanian Cities

 Gjakova
 Gjakova

According to archaeological data made ​​by joint teams from Albania and Kosovo, in the territory of Gjakova, based on materials found is proved to belong to the ancient culture has been proved and proved that these lands have been inhabited even earlier.

Gjakova city of this name dates from the fifteenth century, but its true flowering begins in the late sixteenth and early seventeenth century. From this period mention Hadum mosque building in vitin1554, maytap, Library, Haram, Hammam-building get the Clock Tower, the Great Madrasah, Hani old Great Tekke Complex and bridges connecting the city on the river Krena, as she Tabakut, Talic etj.të bridge which exist today. Gjakova municipality today has 586 square kilometers which make up the city and 84 villages. According to the last census conducted in 2000 by UNMIK, Djakovica municipality has 150,800 inhabitants, ranking as the third largest municipality in Kosovo size.

Gjakova municipality has good connections with paved roads with towns of Prizren, Pec, Orahovac, Kline, Pristina, Decani, etc. Malisheve. W t is important to note that the Gjakova municipality after the 1999 war has links with the Republic of Albania, through two border crossings that the Prushit neck and neck at the Morina.

UNE DHE KOMSHIU..HISTORI E NXEHTE.../ ALBANIAN CHAT - DATING


TREGIME EROTIKE SHQIP / ALBANIAN CHAT - DATING                                     sponsor     online credit

  Online  Credit - Apply for your Online Credit  to meet your goals ..We offer the following:                 :Online  Credit / Auto insurance

- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

The loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation.
sponsor:easycreditag.ch

HIER WE CAN DISCUSS ABOUT ALBANIAN COMUNITY FRIENDSHIP DATING AND OTHER TOPICS..
YOUNG PEOPLE HERE CAN MEET EACH OTHER AND DISCUSS ABOUT ALBANIAN TV,TV ALBANIA,ALBANIAN VIP ,ALBANIAN MUSIC,ALBAIAN MUSIC STARS,ESTRADA SHQIP,MEET  AND CONTACT AND START FRIENSHIP.
HERE ALSO ALBANIAN CAN CHAT WITH EACH OTHER AND START BUILDING FRINSDHIP OR DATING EACH OTHER.
ANYWAY WE ARE HAPPY TO GIVE YOU SOME PLATFORM WHERE PEOLE CAN HAVE FUN ENERTAIN HERSELF AND BUILD REALTIONSHIP,DATING AND MORE....
 Albanians(young one) are very kin to participate on dating  Programms, cose these  gives  a possibility to meet new people which in reality is difficult due a conseravative nature of Albanians .
Chating across internet websites has been very common thing .
This is internet era which makes people life change .So new meeting can acurre and new realation could bin builded.
Due threw conservative nature which  stops open somehow  contacting openly each other this has bin somehow a new way to find and meet each other.
althoug life in albanian teritories life has bin much improved this conservative way of thinking is stil alive.
Online dating popularity has bin growing and have changed many lifes

Online dating  or Internet dating is a dating system which allows individuals to make contact and communicate with each other over the Internet, usually with the

Isha a njeher vetem dhe kisha dal ke shpia dhe po
rrija te shkallet kur papritur kalon komshia ime dhe me
ershendet dhe un gjithashtu me ftoj te shkoja ke 
shpia e saj dhe un nuk ja prisha shkuam ke shpia
 dhe un ula ne divan nuk kishte as nje njeri tjter me
qerasi dhe me pas kur po pinim ato pijet u ul afer 
meje dhe me ngadal filloj te me ferkoj te kofsha
imedhe un ngaqe isha singell i thash me fal cfare po ben
 dhe ajo me tha me fal ne qoft se e ke bezdi po un
 ngaqe me kishte vajt te maj te un des per  qirje dhe e

lash te me bente cafar te donte dhe filloj te me

ledhatonte dhe te me puthte nga gusha dhe un nga
qe me hyri ne qef fillova ta zhvesh nga gjoksi i
zberthva kopsat e prara dhe fillova ta lepij nga gjoksi
 dhe shkuam ne krevat u zhveshem dhe filluam ti
fusnim gishtat njera tjetres ne pith ne ate moment
isha eksitu dhe nuk e dija se ca po beja ndala njer
dhe po rrija e po mendoesha ajo me tha ne qof se do
ta lem me kaq po deshe po per nje moment thash
me mir te vazhdoj se mos nuk e gjej me kete rast
 dhe i thash vazhdojm aty ku e lam ajo me tha nese
 qof se do mund te ftojm dhe te dashurin tim i
thash 
ok ftoje e mori ne cel dhe ai tha qe per 5-minuta jam aty kur 
erdhi ishte ber dhe shum seksi ne te dyja kishim vesh rroba 
peshqirin dhe kur hyn breda dhe na shf ashtu i iken truri fare 
dhe i afrohet te dashures se tij dhe fillon ta puthi me shikon 
mua dhe me thot afrou dhe un shkova afer u kapem te tre 
perqafe dhe filluam te lepinim gjuhat e njeri tjetrit per nje 
moment mu duk si e shpifur por me von filloj te me pelqej 
 kisha frik se mos me keroknte qe te benim diqka bashk se me te 
dashuren e vet e kishte
 provu dhe sa kaloj pak filloj te me lepij nga gishtat e
kembes gjeri te fija e flokut por me eksituse ishte
kur me lepiu te pilli dhe un i thash mund te ma
fusesh karin ne pith se isha eksitu ne maksimum dhe
 ai me tha ta prish na nje her un ty moj zemer dhe
ne ate moment me shtrengoj dhe me futi karin ne
 pillin tim qe e kishta per her te par filloj te ma fuste e te ma nxirrete un i thash cik me avash se me

dhemb dhe ai me tha sa te mesoesh se pastaj nuk do
 te kesh me problem dhe ashtu ndodhi me te vertet sa
 her qe ma fuste e ma xirrte nuk po e ndija me dhe
po me qinte aq fort sa filloj te me dilte gjak dhe un i
 thosha jepi jepi me fort dhe ai vazhdonet ate dit ne
 22-maj 2009 nuk kam per ta harruar asnjer se ishte
 hera e par qe qihesha 
dhe me forta ishte se qihesha me te dashurin e


komshies dhe keshtu ishte kjo istoria ime  me
komshien dhe te dashurin e komshies kete histori nuk
 ja kam treguar asnjerit po njerz jemi dhe nuk e
mbajm dot nje gje gjithmon te fshet ju puth te
gjithve ju qe tregoni istorit ne kete adres nga eri ky
esht numri im i cel ne qof se do njeri qe ta bej me
 mua mund te me marri ne cel ju pres....

Albanian cities


  Saranda

Saranda

Saranda is a city located in southern Albania's Ionian coast opposite the famous Greek island of Corfu. It is situated on a mountain slope.

story

For the first time the name is mentioned in Saranda ... Saranda is a city in southern Albania, located in the Ionian coast, opposite the island of Corfu. Saranda name comes from an early Christian monastery dedicated to the Forty Saints (Ágii Saranda in Greek) (Santi Quaranta in Italian).

Transportation

Saranda is situated about 300 km from Tirana, Albania's capital. Temporarily only means of travel to Saranda are vehicles. Sarnadës maritime transport links to the city only Greek city of Corfu and Igoumenitsa. It is designed to build on the city's airport Vrion village, 1 km away from him.Online  Credit - Apply for your Online Credit  to meet your goals ..We offer the following:                 :Online  Credit / Auto insurance- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000- Unemployment insurance rates choice- Constant Top-interest and consistent loan rates- Free editing and repayment at any timeThe loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation. sponsor:easycreditag.ch

NE GJIMNAZ NE PRISHTINE../ ALBA - DATING / easy credit


TREGIME EROTIKE SHQIP / ALBANIAN CHAT - DATING  Express Credit - Apply for your loan to meet your goals ...

We offer the following:
- Cheap personal loans of CHF 2,000 to CHF 250,000
- Unemployment insurance rates choice
- Constant Top-interest and consistent loan rates
- Free editing and repayment at any time

The loan calculator will help you in your decision regarding loan amount and term. It is important that you adjust the monthly payment your budget, so it does not become a burden in the long term. Use our online application to apply for a free and secure loan application and get a quick approval. We are happy to advise you without obligation.
sponsor:easycreditag.ch

HIER WE CAN DISCUSS ABOUT ALBANIAN COMUNITY FRIENDSHIP DATING AND OTHER TOPICS..
YOUNG PEOPLE HERE CAN MEET EACH OTHER AND DISCUSS ABOUT ALBANIAN TV,TV ALBANIA,ALBANIAN VIP ,ALBANIAN MUSIC,ALBAIAN MUSIC STARS,ESTRADA SHQIP,MEET  AND CONTACT AND START FRIENSHIP.
HERE ALSO ALBANIAN CAN CHAT WITH EACH OTHER AND START BUILDING FRINSDHIP OR DATING EACH OTHER.
ANYWAY WE ARE HAPPY TO GIVE YOU SOME PLATFORM WHERE PEOLE CAN HAVE FUN ENERTAIN HERSELF AND BUILD REALTIONSHIP,DATING AND MORE....
Dating is a form of courtship consisting of social activities done by two people with the aim of each assessing the other's suitability as a partner in an intimate relationship or as a spouse. While the term has several meanings, it usually refers to the act of meeting and engaging in some mutually agreed upon social activity in public, together, as a couple.The protocols and practices of dating, and the terms used to describe it, vary considerably from country tocountry. The most common idea is two people trying out a relationship and exploring whether they're compatible by going out together in public as a couple, who may or may not yet be having relations. This period of courtship is sometimes seen as a precursor to engagement or marriage.
When two people are in public, exploring whether to become more romantically involved, each person is simultaneously evaluating the other as a possible future partner, and at the same time is being evaluated. This can be stressful. While some of what happens on a date is guided to an extent by an understanding of basic rules, there is considerable room to experiment. Since there is uncertainty about how to behave on a date, there are numerous sources of advice available.[Sources of advice include magazine articles,[20] self-help books, dating coaches, friends, and many other sources.[ And the advice given can pertain to all facets of dating, including such aspects as where to go, what to say, what not to say, what to wear, how to end a date, how to flirt,[30] and differing approaches regarding first dates versus subsequent dates.[31] In addition, advice can apply to periods before a date, such as how to meet prospective partners, as well as after a date, such as how to break off a relationship. There are now more than 500 businesses worldwide that offer dating coach services—with almost 350 of those operating in the U.S. And the number of these businesses has surged since 2005[3 Frequency of dating varies by person and situation; among singles actively seeking partners, 36% had been on no dates in the past three months, 13% had one date, 22% had two to four dates and 25% had five or more dates, according to a 2005 U.S. survey.


Do t'I kthehem edhe njehere se kaluares sime per ta kujtuar me aq mall virgjerine e humbur. Atehere isha pesembedhjetevjeçare, ne vitin e pare te shkolles se rnesme, ne Prishtine. Nuk pen-dohem per ate qe kam bere sepse ishte nje perje-tim i pakrahasueshem nejeten time. Ishte nje nate e nxeh.te qershori ne vitin 1995, dy dite para se te mbushja te gjashtembedhjetat. 

Ate mbremje kur vendosa te bej seks per hère te pare, isha ne naten e fundit te menstruacioneve, por epshi qe na kishte perfshire nuk na pengoi te zhvishemi bren-da pak sekondash. 1 dashuri im filloi te me puthe dhe te me lepije ne çdo pjese te trupit, qe nga gishterinjte e kembeve e deri te maja e kokes. Dikur, pasi arriti te vendi fatium, te dera e para-jses, sic e quante ai, filloi te bente akrobacione me gjuhen e tij ne vagjinen time te virgjer. 


Edhe pse une kisha gjakderdhje, kjo nuk e pengonte fare djaloshin tim. Per gati nje çerek ore ka punuar ne klitorisi tim, i cili fryhej dhe me dukej se nga çasti ne çast do te shperthente. E ndjeja veten diku ne qiell, ne mesin e yjeve te shendritshem. Isha shume afer kulminacionit dhe nuk mund te perm-bahesha.

 Per nje moment filluan te me lidhnin lengjet te shoqeruara me nje klithme te embel. Gjithçka do te jepja qe te perjetoja edhe nje hère ate loje te paharrueshme te Kusebes. Ai u ngrit dhe u afrua prane fytyres sime duke ma drejtuar penisin ne goje. Isha aq e gezuar qe me ne fund ne duart e mia gjendej nje pénis prej se verteti, qe pulsonte dhe ishte i gatshem per sulm. Kuseba me mesonte si ta perpunoja. 

Fillo te punosh me goje. zeshkanja ime e lazdruar, me thoshte ai me endje. Ishte hera e pare qe provoja nje gje te tille, pran-daj nuk e prita me aq dashamiresi penisin qe depertonte ne gojen time. Megjithate e thithja sipas keshilles se tij. 

Mos te lutem, mos, me dhemb, iu pergjerova. Hape gojen, lere te kaloje me thelle dhe me lirshem, m'u pergjigj Kuseba. E ndjeva se ai po rritej dhe forcohej edhe me shume tek rrasej ne gojen time. Isha aq e ndezur sa qe e thithja pa kontroll penisin e tij, ndersa ai shtypte cicat e mia dhe ferkonte me doren tjeter klitorisin tim. Pas pak ndjeva gjuhen e tij ne vagjinen time e cila digjej flake. Gjendeshim ne pozicionin 69, sic e quante Kuseba: une e thithja penisin e tij, ndersa ai punonte me gjuhe ne vagjinen time. 

Aq shume ndjeja nevoje qe penisi i tij te hynte bren-da saj, teksa digjesha ne flaken e epsbit, Deshiro-ja te me dermonte me shufren e tij. Me nje te levizur ai u gjend mes kembeve te mia. Ja po afro-het, ki duriin, me peshperiti Kuseba, ndersa penisi i tij drejtohej ne vaginen time. Isha aq e etshme sa qe me nje ton qortues e nxita te m'i njomte me sperme muret e vagjines sime. Dikur ma dcpertoi duke pasur kujdes qe mos te me lendonte. E per-lotur dhe me nje seri oh-oh-esh, une i thashe lam-tumire virgjerise time. 

Lotet nuk me rridhnin nga nga deshperimi qe kisha humbur virgjerne, por nga kenaqesia qe ndjeja ne ato momente. Kuseba hynte dhe dilte tek une me nje ritem marra-mendes, megjithese une nuk kisha te ngopur. E nderruam pozicionin. Ai me ktheu mbrapsht. 

Ah, sa shume me pelqeu ky pozicion. Ishte e pamundur qe te permbahesha. Lengu i kenaqesise me rridhte mes kofsheve te mia. Isha e lagur dhe e bere quil nga mujoret dhe nga ky leng mrekul-lie. Djaloshi im pomponte me nje ritem gjithnje e me te shpejte derisa u derdh brenda meje. Jam ne parajse, renkoi i kenaqur. Nderruam shume pozi-cione, ne dhomat e tjera, ne banjo... Une dhe Kuseba qendruam bashke per tre vjet dhe mesuam gjera qe per mua ishin tabu me pare. Tani kane kaluar dy vjet qe s'e kam takuar qofte edhe rastesisht ish-te dashurin tim. Nuk me eshte dhimbsur virgjeria ime, sa me eshte dhimbsur lid-hjajone e nderprere. 

Kenaqesite qe i kam perjetu-ar me te, nuk mund t'i perjetoj as me te fejuarin tim. Kot s'thone: Si te ngrohe dielli i pare, nuk te ngrohe asnje diell tjeter.

KLIKO POSHTE : TE OLDER POST PER TE VAZHDUAR NE FAQEN TJETER...